Yapılan İş

Mantolama - Isı Yalıtım

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Proje Bilgileri:

Nata Holding Ankara’nın yeni modern yaşam vadisinde büyük bir sinerji oluşturarak, sihirli dokunuşuyla yepyeni bir sayfa açıyor.

Firma Adı:
Nata Holding
Kategorisi:
Periyodik Bakım, Revizyon
Şehir:
Mamak / ANKARA
Yüz Ölçümü:
10.000 m2
Tamamlanacağı Tarih:
2015
Proje Değeri:
25.000.000 $

Açıklama

Ankara’da değişimin yeni yüzü, şehrin en yüksek konut kuleleri Nata Vega Konut Kuleleri ikonik mimarisi, zamanın ötesinde tasarım anlayışı, eşsiz konumu ve nefes kesen manzarasıyla başkentte yeni şehirli yaşamı yaratıyor.
Yanı başında konumlanan alışveriş ve eğlence merkezleri, akvaryum ve yapı marketler ile size yepyeni bir evin ötesinde keyif dolu bir yaşam vadediyor. 10 bin m² alanı ve 151 m uzunluğu ile Nata Vega Konut Kuleleri, seçkin konuklarına ayrıcalıklı bir hayat sunmak için hazır.

Nata Vega Konut Kuleleri’nin 46 katlı 2 blokta, 1+1’den 6+1’e toplam 377 yüksek standartlı dairesinde her bir metrekare tüm detaylar düşünülerek özenle tasarlandı. Nata Holding güvencesiyle inşa edilen Nata Vega Konut Kuleleri, şehrin en yüksek yaşam kuleleri olma özelliğinin yanı sıra yüksek standartlı evleriyle sizin için konforlu ve sofistike bir yaşam hazırlıyor. Hemen yanı başındaki Nata Vega Outlet, onlarca mağazasıyla moda tutkunlarına, restoran ve kafeleriyle her şeyin en iyisini arayan lezzet düşkünlerine hitap ediyor.

Nata Vega Konut Kuleleri’nde sizin ve ailenizin güvenliğini ve rahatlığını sağlamak için 24 saat kameralı güvenlik sistemi, görüntülü interkom, yangın ihbar ve alarm sistemi, her dairede çok noktadan emniyetli çelik kapı, merkezi su deposu, merkezi uydu sistemi, kalorimetre ve 24 saat sıcak su, ısı ve ses izolasyonu, her blokta 4 asansör, kesintisiz enerji sağlayan jeneratör sistemi bulunuyor.