ALİSAN HAKKINDA

Alisan'ı Tanıyın

Alisan, endüstriyel ve inşaat endüstrileri için dikey erişim çözümlerinin tasarımı ve üretiminde dünya lideri ve öncüdür. Kremayer ve pinyon ve çekiş teknolojileri üzerine inşa edilmiş kalıcı ve geçici yüksek kaliteli asansörler, inşaat asansörleri ve çalışma platformları sağlıyoruz.

70 yılı aşkın bir süredir Alisan, bir dizi endüstrinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış geniş kapsamlı dikey erişim çözümleri sunan dikey erişim endüstrisine öncülük etmiştir.

Verimliliği artırmak için tasarlanan Alisan, dünya çapında çeşitli endüstriler için 23.000’den fazla dikey erişim çözümünden oluşan kurulu bir tabana sahiptir.

Geçici ve kalıcı kurulumlar için inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, direk tırmanma çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme vinçlerinde Alisan’ın dünyanın önde gelen ismi olması tesadüf değildir. Bu, her bir müşterinin beklentilerini karşılama ve aşma konusundaki toplam taahhüdün sonucudur. Alisan, endüstriyel ve inşaat endüstrileri için dikey erişim çözümlerinin tasarımı ve üretiminde dünya lideri ve öncüdür. Kremayer ve pinyon ve çekiş teknolojileri üzerine inşa edilmiş kalıcı ve geçici yüksek kaliteli asansörler, inşaat asansörleri ve çalışma platformları sağlıyoruz.