Güçlü ve Güvenli.

Alisan, kremayer ve pinyon ve çekiş teknolojileri üzerine inşa edilmiş kalıcı ve geçici yüksek kaliteli asansörler, inşaat asansörleri ve çalışma platformları sunmaktadır. Alisan, 25 yılı aşkın bir süredir dikey erişim sektörüne öncülük ederek, dünya çapında çeşitli inşaat ve endüstriyel projelerin ihtiyaçlarını karşılamak için dikey erişim çözümleri sunmaktadır.

A-Z'ye Alisan tecrübesini hissedin

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Verimliliği artırmak için tasarlanan Alisan, dünya çapında çeşitli endüstriler için 2300'den fazla dikey erişim çözümünden oluşan kurulu bir tabana sahiptir. Sağlam ve güvenilir tasarımlarıyla aranan Alisan'ın ürün yelpazesi, çeşitli endüstrilerin ve ortamların özel ihtiyaçlarını karşılamak için mevcut modellerle dayanıklı dikey erişim çözümleri sunar.

Petrol ve Yakıt

Alisan'ın endüstriyel asansör yelpazesi, doğal gaz işleme tesisleri, petrol rafinerileri, LNG depolama tankları, petrol rafinerileri ve kimya tesisleri dahil olmak üzere karadaki petrol ve gaz tesisleri için idealdir.

Mühendislik

İnşaat sektörü için Alisan dikey erişim çözümleri yelpazesi, çeşitli inşaat uygulamalarında kullanıma uygun inşaat vinçleri, taşıma platformları, direk tırmanma çalışma platformları ve malzeme vinçlerini içerir.

Fabrikalar

Alisan endüstriyel asansörler, kazan daireleri, bacalar, eriticiler, çökelticiler, arıtma tesisleri, tanklar, silolar ve kuleler dahil olmak üzere bir dizi uygulamada verimliliği artırır.

Kimyasal

Endüstriyel asansörler için tipik kimyasal tesis uygulamaları arasında kazanlar, bacalar, krakerler, LNG ve LPG tankları ve kuleler bulunur.

Enerji

Alisan endüstriyel asansörler tipik olarak bacalara, silolara, aktarma kulelerine, kazanlara, yıkayıcılara ve emicilere, ısı geri kazanımlı buhar jeneratörlerine, soğutma kulelerine, güneş kulelerine, barajlara ve asma elektrik direklerine erişim sağlamak için kullanılır.

Madenler

Alisan endüstriyel asansörler, verimli dikey erişim için yerin üstüne veya altına monte edilebilir. Tipik uygulamalar arasında pelet yükleme terminalleri, konsantre tesisler, kırıcılar, başlıklar, işleme tesisleri, bacalar, eriticiler, maden şaftları ve hazırlama tesisleri bulunur.
Seçimlerinizin değerini alisan ile anlayın

Alisan ile çözüm üretirken tek başınıza değilsiniz.

Dünya'nın bir çok noktasında alisan görebilirsiniz

Dünya çapında güçlü şirketlerin tercihi daima Alisan makina olmuştur.

GÜÇLÜ VE GÜVENLİ

PROJELERİMİZ

Alisan dikey erişim çözümleri, çeşitli endüstriyel ve inşaat uygulamalarında kullanılmak üzere dünya çapında seçilmiştir. Yenilikçi erişim çözümlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Alisan, büyüklüğü, karmaşıklığı veya konumu ne olursa olsun her türlü projenin erişim ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
Project item not found!